Shih Tzu – Wszystko o psach rasy Shih Tzu. Szi cu, Shi tzu, Shih tsu, Shi tsu

dog standing on road selective focus photography

– –

Do stworzenia tej strony zainspirował nas nasz kochany piesek Figo. Jest on uwielbianej odtąd przez nas rasy Shih Tzu. Ta cudowna mała rasa ma wielkie potrzeby i właśnie dlatego wychodząc na przeciw Panstwa oczekiwaniom stworzyliśmy tę stronę.
Znajdą tu Państwo porady, coś na temat rasy, wychowania i pielęgnacji. W planach mamy również otworzenie sklepiku internetowego z artykułami przeznaczonymi specjalnie dla piesków Shih Tzu. Zamierzamy prowadzić bazę hodowców i weterynarzy, która ułatwi Państwu dotrzeć do odpowiedniego specjalisty w swoim rejonie. Stworzymy możliwość dodawania własnych drobnych ogłoszeń.

Mamy nadzieję, że strona spełni Państwa oczekiwania, chętnie przyjmiemy wszelkie sugestie, które można zgłaszać przez dział kontaktowy, co pomoże nam w dalszych udoskonaleniach strony.
Nasi użytkownicy mogą uczestniczyć w tworzeniu działów poprzez nadsyłane uwagi lub porady. Zamierzamy również stworzyć dział artykułów nadesłanych przez czytelników. W celu stworzenia dobrej bazy weterynarzy i hodowców potrzebujemy Państwa pomocy, więc prosimy o przekazanie adresu strony swoim weterynarzom, aby mogli promować się na stronie. Z góry dziękujemy za pomoc i zainteresowanie.