Menu Główne
Nowa galeria
Witamy
Historia rasy
Galeria zdjęć
Ogłoszenia
FORUM
Kontakt
Szukaj
Porady
Kupujemy Shih Tzu
Wybór psa
Zanim nabędziemy psa
Pierwsza podróż
Pierwsza wizyta w domu
Pierwsza noc
Spacer i zabawa
Inne zwierzęta
Nauka czystości
Żywienie
Troska o zdrowie
Pielęgnacja
Kąpiel
Oczy i uszy
Sierść i pazury
Nadesłane artykuły
Jak nie dać się oszukać hodowcy i przygotować na pierwsze wspólne dni.
Pielęgnacja.
Wszystko o rasie.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,344
Najnowszy użytkownik: bogumilarog
Ostatnio dodane zdjęcia

GoGo

śnieżna kuleczka

Alisia :)

miluś
Zobacz temat
SHIH TZU :: SHIH-TZU forum :: Konkursy
 Drukuj temat
Konkurs - kalendarz 2012
byly_uzytkownik8
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2011 18:58
SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 03.09.11

No właśnie Grin ciekawa jestem czy podołamy temu wyzwaniuWink skoro tak długo trwało przygotowanie regulaminu, teraz jego akceptacja....WinkSmile

FifiNatki
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2011 20:48
SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 26.08.11

Fajnie tylko szkoda że mam aparat popsutySad

eggforever
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2011 22:13
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 05.05.09

przygotowanie trwało długo tylko dlatego, że nie mam czasu na podstawowe zajęcia, prowadzenie stronki też zajmuje trochę czasu i tylko dlatego ten regulamin pisałem tak długo. Dlatego wcześniej pisałem, żeby kolekcjonować zdjęcia. Zapraszam do szczegółów w zakładce KALENDARZ 2012... Mam nadzieję, że uzbieramy 12 fotek. Smile
Album Figusia http://shih-tzu.p...lbum_id=21

byly_uzytkownik8
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2011 22:38
SHIH-TZU maniak

Pomysł z kalendarzem jest jak najbardziej OK ale jest jedno Ale....moim skromnym zdaniem Cool
Jeśli ogłaszany jest konkurs tego typu to jeśli np. wygrywają zdięcia z konkretnym pieskiem to właściciel/ka tegoż pieska powinna dostać ten kalendarz za darmo w nagrodę a nie kupować go za 50% wartości.
Jeśli natomiast chodzi o zakup kalendarzy za 50% ceny to mogli by kupić te osoby które są zarejestrowane na naszym forum i mają określoną liczbę postów ....oczywiście tą liczbę określiła by Administracja forum Smile
Całkowity koszt kalendarza ponosili by pozostali użytkownicy naszego forum ....jeśli by taki kalendarz chcieli nabyć a cena nie będzie wygórowana Smile
Mam nadzieje że nie zlinczujecie mnie za to ale takie jest moje zdanie Smile Myślę że wtedy było by to sprawiedliwe.
Edytowane przez byly_uzytkownik8 dnia 11-11-2011 22:57

eggforever
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2011 22:56
Awatar

Główny administrator

Joan niestety nie możemy sobie pozwolić na darmowy kalendarz, który zapewne będzie kosztował coś koło 30zł x 12 daje niezłą sumę na którą nas nie stać. kalendarz też sam się nie zrobi, trzeba to zlecić grafikowi. Zauważ, że utrzymanie tej stronki też kosztuje kilka stówek rocznie i zabiera sporo czasu - robimy to dobrowolnie. Nie mamy sponsorów i jeśli ktoś się nie godzi na takie warunki, to nie bierze udziału w konkursie. Z reklam emitowanych na stronie dostajemy średnio 123zł/10 miesięcy. Także przykro mi ale nie mamy możliwości dać go za darmo.

byly_uzytkownik8
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2011 23:06
SHIH-TZU maniak

Oczywiście każdy podejmie decyzje co do udziału w konkursie ....jeśli o nas chodzi to już mówię ze się wyłamuję ....po przeczytaniu regulaminu z takich względów o jakich napisałam powyżej. Poczekam może znów kiedyś będzie jakiś fajny konkursik którego regulamin przypadnie mi do gustu Wink
Edytowane przez byly_uzytkownik8 dnia 11-11-2011 23:09

byly_uzytkownik7
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2011 23:29
Weteran

Data rejestracji: 07.11.10

Konkurs bardzo fajny, szkoda, że nie mam sprawnego aparatu Sad

eggforever
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 11:16
Awatar

Główny administrator

Jestem zarejestrowany na 3 forach motoryzacyjnych, gdzie między innymi tam są organizowane podobne akcje. Różnica są takie, że tam kalendarze są dla wszystkich w jednakowej cenie bez względu czy jego samochód widnieje w nim czy tez nie no i na tym forum są głównie faceci, którzy rozumieją, że nic za darmo na świecie nie ma a otrzymując 50% rabatu by się tylko cieszyli. tu jest inaczej ale nie oszukujmy się, krzywdy to mi nie zrobicie tylko małą przykrość. Jeśli ten konkurs nie wypali tak, jak poprzedni to więcej ich nie będzie. Stronę założyliśmy po aby każdy zainteresowany rasą miał gdzie wymieniać swoje doświadczenia i zdobywać nową wiedzę, to się na szczęście udało, konkursy do tego nie są potrzebne.

FifiNatki
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 11:28
SHIH-TZU maniak

Jednak chyba wezmę udział w konkursie bo siostra przyjeżdża z aparatem. A mam pytanie, jak ktoś wygra i bd jego zdj w kalendarzu to koniecznie bd musiał go kupić czy nie?

sylvera
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 11:38
Awatar

SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 20.06.10

Natalko oczywiście że nie i zgadzam się z eggforewerem, brałam udział w konkursie gdzie nie było żadnych nagród rzeczowych i nie robiłam tego dla nagrody, sam fakt że zajęłam dobre miejsce a moje dzieło zostało docenione i opisane był nagrodą. 12 najlepszych fotek naszych pupili będzie w kalendarzu który zawiśnie na rok w domach różnych ludzi i mam jeszcze propozycję żeby pod każdą fotką umieścić króciutką maksymę w typie tych którą ma natalka w podpisie, oczywiście pod warunkiem że nie podniesie to drastycznie kosztów, przypomni to ludziom kim dla człowieka jest i powinien być pies.
SmilePozdrówka dla forumowiczów.
Album Bafi-Finki http://shih-tzu.p...lbum_id=42

FifiNatki
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 11:47
SHIH-TZU maniak

To super, więc napewno wezmę udział w konkursie a co do kalendarza to zastanowię się nad zakupem gdy już bd zrobionySmile ale jak mi się spodoba to napewno kupięSmile Skoro nie konieczne bd zakupienie kalendarza to czemu nie chcecie wziąść udziału? To napewno bd fajna zabawa. I satysfakcja że nasze pieski będą "sławne". Skoro wy nie checie wziąść udziału to zróbcie to dla wszych piesków, napewno gdyby rozumiały język w którym mówimy ipotrafiły mówić to chciałyby wziąść udział i wisieć na ścianieSmile

byly_uzytkownik8
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 11:57
SHIH-TZU maniak

eggforever proszę nie unoś się tak Smile Moim zdaniem jeśli jest ogłaszany konkurs to nagrodą jest cos tam i osoby wygrane te nagrody dostają i to nie jest tak że dostają ją za darmo, dostają bo wygrali! Coś musieli zrobić i mieli szczęście Smile Jak dla mnie dziwny jest taki konkurs za którego nagrodę jesli chcę ją mieć w domu muszę ponieść jakieś kosztaSad Jesli jest to dla Ciebie takie drogie to po co je ogłaszasz, łamiesz głowę nad regulaminem itd. jak sam napisałeś na tym forum konkursy nie są potrzebne. Fajnie że są takie fora że możemy poznać ludzi w podobnych sytuacjach, podzielić się doświadczeniami, czegoś nowego się dowiedzieć Grin Chwała Ci za to że je robisz ale powinieneś wziąść pod uwagę fakt że jeśli ktoś konkurs wygra to należy mu się nagroda bez ponoszenia jeszcze dodatkowych kosztów. Przepraszam ale jak dla mnie to takie niesmaczne, jakby naciąganie. Albo ogłasza się konkurs i przewiduje nagrody za free (kwestia finansowa) albo daje sobie spokój i nie organizuje konkursów. I teraz osoby które wygrają jednak się rozmyślą i nie kupią tego kalendarza a Ty poniesiesz koszta z własnej kieszeni ....dla jednego 30 zł plus koszt wysyłki to duża kwota ....mógłby ją przeznaczyć na coś dla pupili....To że na innych forach takie są konkursy to powinno uderzyć w rozsądek ....mam jeszcze zapłacić za nagrodę którą wygrałam/em? Nie wydaje Ci sie to jakieś takie...dziwneFrown I proszę Cię nie uważaj tak że my kobiety to jesteśmy jakieś materialistki a faceci to oddadzą ostatni grosz aby coś mieć....tu jest mowa o aktualnym konkursie za którego nagrodę wygrani nie powinni ponosić żadnych kosztów.
Troszkę się rozpisałam ale chciałam przekazać to co we mnie uderzyło po przeczytaniu regulaminu i z tego co widze nie jest to tylko moje zdanie. Mam nadzieje że Cię eggforever nie uraziłam bo nie to było moim zamiarem Smile Pozdrawiam Smile

FifiNatki
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 12:05
SHIH-TZU maniak

Joan rzeczywiście się rozpisałaś hihiSmile Ale w sumie to prawda bo szkoda by było żeby konkurs się odbył i ktoś tam wygrał a potem nie kupił kalendarza szkoda pieniędzy twoich i nerwów. Ale też Eggforever nie może sponsorować nam nagród o tak sobie. Nie wiem, nie mam rozwiązania ale może jakoś się zrozumiecie.Smile
RównieżSmilepozdrawiamSmile hehe

eggforever
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 12:24
Awatar

Główny administrator

Nagrodą w tym konkursie jest głównie to, że zdjęcie pieska będzie w kalendarzuSmile

Może źle skonstruowałem regulamin, nie wiem, trudno, może go trochę zmodyfikuje. Nie chcę aby ktoś myślał, że to wyłudzenie ale gdybym miał na to środki to kalendarz byłby faktycznie za darmo, każdy by tworzył swoją galerię bez czekania na mnie, a wygląd strony byłby bardziej nowoczesny...

Poprawiliśmy regulamin, jest to raczej finalna jego wersja.
Edytowane przez eggforever dnia 12-11-2011 13:45

nelamoni
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 18:57
Awatar

Weteran

Data rejestracji: 11.09.11

Ja zobaczę czy wezmę udział. Ale może być taki najzwyklejszy aparat cyfrowy? Lepsza by była lustrzanka co nie? Ale ja nie mam Sad Czemu nie może być smyczy widać? A może być widać obrożę z adresatką czy też nie zbyt? Mam to wszystko zdejmować Neli przed robieniem zdjęć? Szkoda że mam dużo fajnych zdjęć, ale z datą. Nie można jakoś tej daty uciąć? Nie będzie wtedy zdjęcie dobre? Szkoda że nie mam żadnych zdjęć Neli w śniegu, bo to będzie dopiero pierwsza zima Neli, a do końca konkursu śniegu może jeszcze nie być. A czy może być zdjęcie w ubranku jakby co? Czy też nie? A i co to znaczy delikatny retusz? Czyli co mogę zrobić z tym zdjęciem?
Aj mam dużo pytań. Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na nie i rozwieje moje wątpliwości. Pfft
Edytowane przez nelamoni dnia 12-11-2011 19:01
Galeria Nelusi:
http://shih-tzu.p...bum_id=157

Shihtzu
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 19:07
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 04.09.09

jeśli data jest gdzieś z boku i da się obciąć zdjęcie nie obcinając przy tym kawałka psa to tak, obroża i ubranka mogą być i zwykły aparat cyfrowy może być, chodzi o to, żeby zdjęcie było wyraźne i nie rozmazane
Edytowane przez Shihtzu dnia 12-11-2011 19:08
Galeria zdjęć Figusia: http://shih-tzu.p...lbum_id=21
www.suwaczek.pl/cache/84e2c31cbf.png

byly_uzytkownik8
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 19:34
SHIH-TZU maniak

Wiem że się czepiam ale jeśli mogę przyczepić się jeszcze do czegoś Wink
Drodzy Administratorzy!
Proszę ustalcie między sobą konkretnie co może być widać na tych zdięciach a co nie, bo co innego piszecie w regulaminie a co innego na forum. Wiem, ja nie wezmę udziału w konkursie ale kochani zadbajcie o Dokładność, bo Ci co wezmą udział w konkursie w rezultacie "zwątpią" żeby nie powiedzieć zgłupieją ;P co może być na zdięciach a co nie.
I jeszcze jedna sprawa.....Administracja i Admini mogą również brać udział w tym konkursie ??? to w końcu dla kogo jest on jest?? Wybaczcie że się czepiam ale chyba tak naprawdę nie dokońca przemyśleliście ten konkurs skoro są takie rozbieżności i niejasności Frown To tyle odemnie, więcej się na temat konkursu nie odezwę bo podoba mi się to forum Wink;p
Edytowane przez byly_uzytkownik8 dnia 12-11-2011 19:36

sajnow
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 19:48
Awatar

Weteran

Data rejestracji: 01.09.11

A ja się bardzo cieszę, że taki konkurs został ogłoszony Wink Nigdy nie brałam udziału w żadnym podobnym, ale uwielbiam robić fotki swojemu pieskowi... Na pewno wezmę udział i mam nadzieję, że któreś z moich zdjęć znajdzie się w kalendarzu. To byłaby dla mnie nagroda SAMA W SOBIE Smile A przy okazji to fajna zabawa...
Galeria Samusia: http://www.shih-tzu.pl/photogallery.php?album_id=155
www.suwaczki.com/tickers/gyxw8iikyjv1sa8i.png

Shihtzu
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 19:50
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 04.09.09

mamy tylko 3 adminów, z czego 2 ma tego samego psa Pfft my z Figusiem raczej nie weźmiemy udziału, ale Sylvera jest 3 adminem i dlaczego zdjęcie Bafi nie mogłoby być w kalendarzu? przecież głosowanie będzie przez stronę, a nie, że admini głosują, admini przeprowadzają tylko wstępną selekcję odrzucając zdjęcia kiepskiej jakości, rozmazane, bez zgody na publikację itp czyli niezgodne z regulaminem, a nie pod względem tego czy nam się zdjęcie spodoba czy nie i wskaż różnicę w regulaminie, a tym co piszemy na forum? bo nie wiem o co konkretnie chodzi
Galeria zdjęć Figusia: http://shih-tzu.p...lbum_id=21
www.suwaczek.pl/cache/84e2c31cbf.png

byly_uzytkownik8
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2011 19:56
SHIH-TZU maniak

Miałam się już nie odzywać odnośnie konkursu Smile Ale skoro pytasz Shihtzu ...... chodzi o to co może być widać na zdięciu a co nie. Przeczytaj sobie regulamin i swoją odpowiedz do nelamoni.

Przeskocz do forum: