Menu Główne
Nowa galeria
Witamy
Historia rasy
SKLEPIK
Galeria zdj─?─?
Og??oszenia
FORUM
Kontakt
Szukaj
Porady
Kupujemy Shih Tzu
Wyb??r psa
Zanim nab─?dziemy psa
Pierwsza podr????
Pierwsza wizyta w domu
Pierwsza noc
Spacer i zabawa
Inne zwierz─?ta
Nauka czysto??ci
??ywienie
Troska o zdrowie
Piel─?gnacja
K─?piel
Oczy i uszy
Sier??─? i pazury
Nades??ane artyku??y
Jak nie da─? si─? oszuka─? hodowcy i przygotowa─? na pierwsze wsp??lne dni.
Piel─?gnacja.
Wszystko o rasie.
Logowanie
Nazwa u┼╝ytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si─Ö

Nie mo┼╝esz si─Ö zalogowa─ç?
Popro┼Ť o nowe has┼éo
Losowa Fotka
Aktualnie online
Go┼Ťci online: 1

U┼╝ytkownik├│w online: 0

┼ü─ůcznie u┼╝ytkownik├│w: 1,969
Najnowszy u┼╝ytkownik: siroistiny
Ostatnio dodane zdj─?cia

Tina przed wizyt─? u...

Tina na wakacjach

Maja

spinki
Zobacz temat
SHIH TZU :: SHIH-TZU forum :: Zdrowie
 Drukuj temat
Czy shih-tzu mo??e je??─? nabia????
Toffee
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2011 18:08
Awatar

U??ytkownik

Post├│w: 115
Data rejestracji: 28.01.11

Irys uwielbia sery i jogurty . Nie szkodz─? mu, wi─?c raczej shih tzu mog─? je je??─? .
Karolina i Irys Grin

Galeria Iryska - http://www.shih-t...lbum_id=81

Spowrotem po d??ugiej nieobecno??ci Smile

www.iryseek.psy.pl
Martula07
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2011 20:21
Nowicjusz

Post├│w: 4
Data rejestracji: 20.12.10

D??ENI- r??wnie?? je od czasu do czasu plasterek ??????tego sera,??y??eczk─? mas??a czy samo ??????tko z jajka i na razie nie ma jaki?? niepokoj─?cych objaw??w. Najlepiej w razie niepewno??ci pyta─? weterynarza.

lolek
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2011 09:03
Awatar

Pocz─?tkuj─?cy u??ytkownik

Post├│w: 31
Data rejestracji: 03.01.11

ros???? to przysmak Lolka Smile mleka jeszcze nie pr??bowa?? i nie wiem czy to nast─?pi
LoLeK Smile

suzi2008
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2011 10:30
Do??wiadczony u??ytkownik

Post├│w: 366
Data rejestracji: 08.12.10

Suzi pije mleko i jej smakuje
Ania i Suzi

sylvera
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2011 12:57
Awatar

SHIH-TZU maniak

Post├│w: 2840
Data rejestracji: 20.06.10

Bardzo du??o ps??w ma uczulenie na krowie mleko, moja ma, Muszka te?? mia??a, po nabiale wymiotuje i ma rzadk─? kupk─? wtedy mo??na poda─? kozie mleko ale Bafi go nie lubi wi─?c nie dostaje wcale.Nawet jak co?? tylko zawiera mleko np. LU Petit pe??ne mleka wywo??uje u mojej wymioty, wet powiedzia??a ??e jak b─?dzie starsza to jej troch─? przejdzie na razie absolutnie nie dawa─? mleka ani nic z mlekiem. Zauwa??cie ??e pierwsze o co pyta wet przy biegunce, wymiotach to czy piesek pi?? mleko i we wszystkich poradach te?? jest ??e lepiej ograniczy─? mleko i nabia?? albo nie dawa─? wcale, dotyczy oczywi??cie krowiego mleka.
SmilePozdr??wka dla forumowicz??w.
Album Bafi-Finki http://shih-tzu.p...lbum_id=42

nina595
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2011 14:02
Awatar

Weteran

Post├│w: 801
Data rejestracji: 19.06.09

Tak mi si─? teraz przypomnia??o, kiedy?? czyta??am na jakim?? forum od r=r, na temat jakiej?? pseudo hodowli znanej mi, ??e si─? tak wyra??─? internetowo. Dop??ki nie zacz─?li kry─? swoich suczek (shih tzu , cocker spaniel angielski, owczarek podhala??ski i teraz jeszcze york) co cieczk─? (r??wnie?? takich kt??re nie mia??y odpowiedniego wieku np. ostatnio rodzi??a u nich suczka maj─?ca 15 miesi─?cy, nie trudno policzy─? ile mia??a msc jak by??a kryta) i dop??ki nie zacz─?li prawie z ka??dego miotu zostawia─? sobie suczki, to nie mia??am nic przeciwko nim. Ale wtedy jeszcze babka nie robi??a takich rzeczy, w ka??dym razie przed odbiorem szczeniaka m??wi??a ludziom ??eby nie dawali maluchowi przez sko??czeniem min. 3 miesi─?cy ??adnego innego jedzenia poza karm─?, a w ??adnym razie nabia??u. Ale w??a??cicielka tego szczeniaczka chcia??a by─? m─?drzejsza i zrobi??a sobie zup─? chyba z pokrzyw czy innego zielska, zaprawi??a j─? ??mietan─? 30% i da??a maluchowi jak mia?? 9 tyg. Pies zacz─??? wymiotowa─?, dosta?? biegunki, mia?? dreszcze, p????niej po??o??y?? si─? i by?? wiotki. Babka si─? wystraszy??a zadzwoni??a po vetach, a ??e by??a sobota (i to nocne godziny) nikt nie odbiera??, w ko??cu odwa??y??a si─? zadzwoni─? do tej Ô??hodowczyniÔ?Ł ta oczywi??cie najpierw j─? zjecha??a, a p????niej obudzi??a swojego veta (mieszka?? do??─? blisko) i pojechali po szczeniaka. Ma??ego ledwo odratowali, jeszcze p???? godzi i nie prze??y??by z powodu zwyk??ej ??mietany. Tak wi─?c z nabia??em radz─? ostro??nie zw??aszcza u szczeniak??w. Ja mojej owszem daj─? nabia??, ale do??─? rzadko i zacz─???am to robi─? jak by??a ju?? doros??a (mleko dosta??a max 3-4 razy rozcie??czone, raz ser bia??y, ale go nie lubi tak samo z jakiem, jedyne co najcz─???ciej to kawa??ek sera ??????tego).
"Cz??owiek to psie wyobra??enie Boga" - Ô?? Holbrook Jackson

Galeria Shanti:http://www.shih-t...lbum_id=20

Shanti i Magda Pozdrawiaj─?Wink

sylvera
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2011 14:23
Awatar

SHIH-TZU maniak

Post├│w: 2840
Data rejestracji: 20.06.10

S??ysza??am podobn─? histori─? i to w poczekalni u weta, facet da?? szczeniakowi serek homogenizowany, odrobink─?, tyle co na palec i piesek sko??czy?? z kropl??wk─?. Podobno mia?? tak─? biegunk─? ??e co krok siada?? i kupka??. Z??o??ci mnie ??e tak rzadko hodowcy i weterynarze ostrzegaj─?, dowiedzie─? si─? mo??esz jak zapytasz albo jak ju?? jest po fakcie. Bafi czasami dostaje ??????tko na twardo ale bardzo ostro??nie, po????wka bez dodatk??w, uwielbia to, leci w podskokach jak tylko s??yszy stukanie jajka o blat, rozpoznaje d??wi─?k chytruska.Grin
SmilePozdr??wka dla forumowicz??w.
Album Bafi-Finki http://shih-tzu.p...lbum_id=42

Przeskocz do forum:
Reklamy