Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 39

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php:35) in /home/shihtzup/domains/shih-tzu.pl/public_html/maincore.php on line 186
SHIH TZU - Forum dyskusyjne: Denerwuj─?ce szczekanie !

Menu Główne
Nowa galeria
Witamy
Historia rasy
SKLEPIK
Galeria zdj─?─?
Og??oszenia
FORUM
Kontakt
Szukaj
Porady
Kupujemy Shih Tzu
Wyb??r psa
Zanim nab─?dziemy psa
Pierwsza podr????
Pierwsza wizyta w domu
Pierwsza noc
Spacer i zabawa
Inne zwierz─?ta
Nauka czysto??ci
??ywienie
Troska o zdrowie
Piel─?gnacja
K─?piel
Oczy i uszy
Sier??─? i pazury
Nades??ane artyku??y
Jak nie da─? si─? oszuka─? hodowcy i przygotowa─? na pierwsze wsp??lne dni.
Piel─?gnacja.
Wszystko o rasie.
Logowanie
Nazwa u┼╝ytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si─Ö

Nie mo┼╝esz si─Ö zalogowa─ç?
Popro┼Ť o nowe has┼éo
Losowa Fotka
Aktualnie online
Go┼Ťci online: 4

U┼╝ytkownik├│w online: 0

┼ü─ůcznie u┼╝ytkownik├│w: 1,967
Najnowszy u┼╝ytkownik: dojotka81
Ostatnio dodane zdj─?cia

Tina przed wizyt─? u...

Tina na wakacjach

Maja

spinki
Zobacz temat
SHIH TZU :: SHIH-TZU forum :: Wychowanie
 Drukuj temat
Denerwuj─?ce szczekanie !
Marysia
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2013 10:54
SHIH-TZU maniak

Post├│w: 1826
Data rejestracji: 19.02.13

Mam taki nietypowy raczej problem. Tosia jest bardzo l─?kliwa ;/ Gdy tylko kto?? zadzwoni domofonem lub wejdzie kodem (wtedy s??ycha─? takie piiiip) to si─? denerwuje i idzie pod drzwi i szczeka. potem sie uspokaja na chwilke. Gdy kto?? wchodzi do domu to nie idzie go pow─?cha─? tylko strasznie szczeka, a gdy j─? zamkn─? w ??azience to w drzwi drapie i nadal szczeka, a?? jej nie wypuszcz─?. Ostatnio tak p???? godziny szczeka??a a?? go??cie nie wyszli i to jest bardzo denerwuj─?ce, bo nie mo??na spokojnie porozmawia─?. Tak samo jest na dworze. Kto?? chce j─? pog??aska─?, a ona ucieka tzn. pupa do g??ry tak jakby innego psa zach─?ca??a do zabawy i do ty??u ucieka kawa??ek, ale jest zawsze na smyczy wi─?c daleko nie ucieka . Czy macie na to jakie?? sposoby. Zacz─???o si─? to jak mia??a 4 miesi─?ce. Dzisiaj ma prawie 9 i nadal tak robi. Pr??bowa??am chyba wszystkiego. Co jeszcze polecacie?
1. Karci??am j─? wod─? - nic nie da??o
2.Zamyka??am w innym pomieszczeniu, wiele os??b o tym pisa??o, ale niestety to te?? nic nie da??o.
3. Chcia??am dawa─? klapsy gazet─?, ale jako?? si─? nie przemog??am - NIE BIJE ZWIERZ─?T.
4. Bra??am na r─?ce i zamyka??am pysk, ale wtedy mnie gryz??a, teraz ju?? nie gryzie i to jedyny dobry spos??b, ale chyba za ka??dym razem i to jeszcze teraz w wakacje kiedy bardzo cz─?sto mamy go??ci nie b─?d─? tak robi─?, bo to te?? m─?czy , a Tosia jest troch─? ci─???ka ju?? i jeszcze kiedy te mi─???nie napr─???y to ju?? wgl. ! Pomocyy ! Mam nadziej─?, ??e co?? jeszcze mog─? zrobi─? , bo to jkest nie do wytrzymaniaShock
Ô?? Marysia i To??ka Ô??

www.suwaczki.com/tickers/3i49k6nlbsb1u8y7.png

www.suwaczki.com/tickers/vkm4ev7kc3ggjgy3.png

Izabelka
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2013 11:04
Awatar

SHIH-TZU maniak

Post├│w: 2443
Data rejestracji: 26.07.12

Hmm m??j Tajf te?? burczy jak dzwoni domofon lub dzwonek do drzwi, ale to chyba normalne, kto?? zbli??a si─? na jego terytorium Smile Natiomiast jak wchodzimy kodem, to wie ju?? jaki jest d??wi─?k i cieszy si─?, ??e idzie kto?? sw??j i leci do drzwi z rado??ci─? Smile
Mo??e jak kto?? przychodzi to niech si─? z Tosi─? wita, poczochra j─? itp., nie zamykaj jej, mo??e boi si─? obcych po prostu.
Ô?? Iza i Tajfun Ô??

'Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, kt??re kocha ci─? wi─?cej ni?? siebie samego..'

www.suwaczki.com/tickers/82down15idcv90e7.png

Marysia
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2013 11:19
SHIH-TZU maniak

Mo??e rzeczywi??cie, ale jak jest sama w domu i kto?? wejdzie kodem to nic nie robi, jak kto?? wchodzi to siedzi na legowisko tak jakby sie ba??a, ale jak ju?? wejdziemy do ??rodka wtzn. jak tylko zobaczy mnie to wylatuje , pupa lata na wszystkie strony i jest ca??a szcz─???liwa Smile
Ô?? Marysia i To??ka Ô??

Izabelka
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2013 13:54
Awatar

SHIH-TZU maniak

Post├│w: 2443
Data rejestracji: 26.07.12

A kto jeszcze wchodzi kodem poza Wami ? Wiesz psy to m─?dre zwierzaki, ona na pewno nauczona ju?? jest jaki d??wi─?k jest gdy kto?? wchodzi na kod, mo??e si─? boi, ??e to kto?? obcy ?
Ô?? Iza i Tajfun Ô??

'Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, kt??re kocha ci─? wi─?cej ni?? siebie samego..'

www.suwaczki.com/tickers/82down15idcv90e7.png

Marysia
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2013 14:07
SHIH-TZU maniak

Tylko my , a tak wgl. to jak wracam z dworu to wchodz─? kodem takim co jak si─? wpisze to nie s??ycha─? bo to jest taki kod listonosza i nikt nie s??yszy jak si─? ten kod wpisuje Wink
Ô?? Marysia i To??ka Ô??

sally
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2013 10:34
Awatar

SHIH-TZU maniak

Post├│w: 1755
Data rejestracji: 30.11.12

MOja tez tak zaczela robic im byla starsza.No nawet problemy mielismy bo nie nauczona ze mamy gosci ze ktos przychodzi itd.Mamy malo znajomych itd.Mojego brat jak przychodzilk to tak szczekala stale na niego burczala warczala karcilam ja.Teraz juz mowi ze nie robi jak byl ostatnim razem tez.Przewaznie jak ktos dzowni to idiota szczeka albo kreci sie piszczy bo chce zobaczyc kto do holu wchodzi haha i nie wie czy ma sie cieszyc czy obszczekac hah...Rozumiem cie bo to irytujace.Moja nie szczeka duzo ale poszczekuje i powarkuje.Myslimy ze nie nauczona ze ktos jest no i im starsza terytorium jej wieksze wlasnosciowo SmileWlasnie my robilismy tak z simonem ze ciastka jej dawac mial i glaskac wkoncu nauczyla sie ze poznaje i nie szczekala ostatnio podobno.Moze wlasnie dajcie ja poczochrac przytulic i witac z nia Wink heh ciastko podstawcie Smile niech wie ze to swoj ktos Smile
Ik bin daise Pfft mam pania sally i pana rocco Smile
www.suwaczki.com/tickers/ug37jw4zlihoiu4n.png

www.suwaczki.com/tickers/860ikqi19sg82pct.png

galery daise: http://shih-tzu.pl/userphotogallery.php?album_id=484

agula
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-08-2013 16:37
U??ytkownik

Post├│w: 173
Data rejestracji: 28.03.12

czuje ??e kto?? idzie Grin
Mila to samo jak kto?? domofonem dzwoni to zaraz nos pod drzwiami i si─? cieszy i zaczyna piszcze─? a czasem i podszczekiwa─? Smile
a jak kto?? czasem do s─?siada przychodzi i rozmawiaj─? pod swoimi drzwiami to Mila ju?? skomli po swojemu...

raz przysz??a do nas Pani spisywa─? wod─? czy co??, nie wchodzi??a do domu ja jej tylko karteczk─? da??am i ona spisa??a a ja si─? mia??am podpisa─?...
Mila w domu drapa??a po drzwiach, piszcza??a, mrucza??a...

Chocia?? ona to tak garnie do wszystkich ludzi, z ka??dym by si─? przywita??a kogo spotka po drodze...
M??j ciekawski towarzyski mopik Grin
Fakt czasem to wkurza ale c???? Smile
Edytowane przez agula dnia 13-08-2013 16:40
www.suwaczki.com/tickers/w5wqq7ym2r8j27j0.png
Mila urodzona 2.02.2012
z nami od 27.03.2012 Smile

Przeskocz do forum:
Reklamy