Menu Główne
Nowa galeria
Witamy
Historia rasy
SKLEPIK
Galeria zdj─?─?
Og??oszenia
FORUM
Kontakt
Szukaj
Porady
Kupujemy Shih Tzu
Wyb??r psa
Zanim nab─?dziemy psa
Pierwsza podr????
Pierwsza wizyta w domu
Pierwsza noc
Spacer i zabawa
Inne zwierz─?ta
Nauka czysto??ci
??ywienie
Troska o zdrowie
Piel─?gnacja
K─?piel
Oczy i uszy
Sier??─? i pazury
Nades??ane artyku??y
Jak nie da─? si─? oszuka─? hodowcy i przygotowa─? na pierwsze wsp??lne dni.
Piel─?gnacja.
Wszystko o rasie.
Logowanie
Nazwa u┼╝ytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si─Ö

Nie mo┼╝esz si─Ö zalogowa─ç?
Popro┼Ť o nowe has┼éo
Losowa Fotka
Aktualnie online
Go┼Ťci online: 4

U┼╝ytkownik├│w online: 0

┼ü─ůcznie u┼╝ytkownik├│w: 1,968
Najnowszy u┼╝ytkownik: AwildaRetch
Ostatnio dodane zdj─?cia

Tina przed wizyt─? u...

Tina na wakacjach

Maja

spinki
Zobacz temat
SHIH TZU :: SHIH-TZU forum :: Piel─?gnacja
 Drukuj temat
Fryzurki Shih-Tzu
9czarna
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 24-04-2013 11:22
SHIH-TZU maniak

Post├│w: 1888
Data rejestracji: 18.12.12

My r??wniez u??ywamy i trzymaja kuca ??wietnieWink
shih tzu s─? the bestWink

Primrose
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 00:50
Awatar

Pocz─?tkuj─?cy u??ytkownik

Post├│w: 21
Data rejestracji: 01.06.13

Oskar i jego warkocz Grin
Primrose doda┼é/a nast─Öpuj─ůc─ů grafik─Ö:

[150.33Kb]

sally
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 11:51
Awatar

SHIH-TZU maniak

Post├│w: 1755
Data rejestracji: 30.11.12

ja ostatnio zalaczylam YT i sama wlasnie lepetyne mojej obcielam Smile hehe patrzylam jak pani to robila moze nie tak samoe bo ja nie mialam grzebienia takiego co ona ale heh buzka wyszla ok.Pod uszami ciezej bo leb na jedna strone wkolo kreci!Wiele macie na YT poszukajcie jak sie strzyze psinke jak co gdzie mowia.Lepetynki na calym ciele tez.Grooming shih tzu wpiszcie i wam wywali Smile
Ik bin daise Pfft mam pania sally i pana rocco Smile
www.suwaczki.com/tickers/ug37jw4zlihoiu4n.png

www.suwaczki.com/tickers/860ikqi19sg82pct.png

galery daise: http://shih-tzu.pl/userphotogallery.php?album_id=484

9czarna
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 14:06
SHIH-TZU maniak

Sally ja ostatnio tez dostalam natchnienia i tak jak Ty wlaczylam YT i obejrzalam kilka filmik??w jak obciac psa a dok??adniej jak przyciac czupryne i pocwiczylam na Axelku wysz??o calkiem niezle jak na pierwszy razWink u niego zdecydowalam sie na meska fryzurke czyli taka bez kitki a co niech bedzie jakas r??znica miedzy moimi dwiema dziewczynsami z kitkami a facetem bezSmile

Kamila1603
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 14:24
Awatar

SHIH-TZU maniak

Post├│w: 1400
Data rejestracji: 11.03.12

a znale??li??cie co?? ciekawego mo??e link ???

[img]www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydhbntl6br.png[/img]

GALERIA TO??KISmilePfft

http://shih-tzu.p...bum_id=103

AgataCh
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 15:35
Awatar

Weteran

Post├│w: 594
Data rejestracji: 13.04.13

Jak poogl─?da??am sobie na YT filmiki jak strzyg─? psy,to a?? mnie brzuch boli z nerw??w ??e moj─? Tosi─? nied??ugo to czeka,nie wygl─?da to przyja??nie
"Pies jest jedyn─? istot─? na ??wiecie , kt??ra bardziej kocha Ciebie ni?? samego siebie"./J. Billings /

www.suwaczki.com/tickers/jnlp83f6366nyt8h.png

Kamila1603
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 17:42
Awatar

SHIH-TZU maniak

Post├│w: 1400
Data rejestracji: 11.03.12

Kochana pierwszy taki moment Smilepotem piesek si─? oswaja a moja to nawet lubi Smiletak jak suszenie czy czesanie Smilena pewno pies si─? boi na pocz─?tku ale potem jest ju?? ok

[img]www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydhbntl6br.png[/img]

GALERIA TO??KISmilePfft

http://shih-tzu.p...bum_id=103

AgataCh
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 19:51
Awatar

Weteran

Post├│w: 594
Data rejestracji: 13.04.13

tylko bardziej przera??ona jestem ja ni?? ona,Tosia jeszcze nie wie co j─? czeka,a ja si─? boj─? jak fryzjerka sobie z ni─? poradzi jak to ??ywe srebro
"Pies jest jedyn─? istot─? na ??wiecie , kt??ra bardziej kocha Ciebie ni?? samego siebie"./J. Billings /

www.suwaczki.com/tickers/jnlp83f6366nyt8h.png

Nao
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 20:38
U??ytkownik

Post├│w: 97
Data rejestracji: 14.04.13

Oto fryzurka Mimci Smile od pocz─?tku j─? czesz─? w kucyka na kt??rego ju?? mam nerwy ;p
Nao doda┼é/a nast─Öpuj─ůc─ů grafik─Ö:

[131.86Kb]

sally
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 06:24
Awatar

SHIH-TZU maniak

ale super!!!!!!!i ta spina hihi ja moja do zabek ucze Pfft bo jadla za mlodu teraz lepiej Smile jak se pod krzeslem lezy hehehehe cienPfft ,czarna sluchaj ja wlasnie tez sie balam kilka razy potem rownalam zajelo mi to 3 dni hheheh siedzac samo wychodzilo cos zle i bach nozyce .No moja byla raz u fryca ale nastepny raz stala grzecznie na stoliku w gardenie ciastka jak zreszta kazda przygoda z ciastkami zaczynalam tak i tym razem strzyzenie nasze bylo pierwsze i zaliczam do udanych ciastka za wzor bo stala pieknie!Naprawde mozna sie nauczyc co i jak robia.I jesli ktos ma checi i czas ...Ja poszlam do fryca na wzor nic wiecej.Mowie nie bede za psa bulic co 3 mc 40 e !Brr gdzie moje frycka 20 e bierze.Brr....Kupil mi maszyne wahl Rocco i jazda.Juz po jednym zwrocila sie 50 e maszyna.A psiniucha miala lekko.Jesli ktos lubi bo to tez trzeba lubic.Polecam wlasnorecznie i se krecisz co chcesz i jak.Wiadomo kazdy nie fryzjer i zaczyna od debila czasem ale raz 2 3 pies debil a potem czlowiek wie niby co jak.Aga nie boj sie psinki maja tam dobrze to tylko wyglada strasznie...

9czarna
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 12:26
SHIH-TZU maniak

Ja na obciecie calego psa zawsze chodze do frycka,dziewczynom robie kucyka tak ze do oczu im nic nie wchodzi a Axel ma wersje bez kucyka czupryna juz mu podros??a a ze nie chcialam jechac obcinac jeszcze calego to wzie??am sprawy w swoje rece i podcielam g??owke i brode. Jak na pierwsze ciecie to nie najgorzej mi to wysz??o. Kusi mnie zeby kupic maszynke z nakladkami i zaczac sama obcinac Tylko ze mam dosc malo czasu na cokolwiek ciagle jestem w pracy...

sally
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 14:11
Awatar

SHIH-TZU maniak

No jak masz tak 3 psy WOW podziwiam sie z fryzjerem hehe .Ja bym sie zmobilizowala i kupila.Maszynka po jednym strzyzeniu sie zwroci.Policz se ile te 3 szoguny musza cie kosztowac a tak ile w kieszeni raz jednego raz druga.Nie wszystkie zoo naraz.Ja jak patrzylam spieszac sie przed burza Grin hehe opendzlowalam mloda 2 h jakos cos w ten desen.Moze nawet1,5 .Potem tylko podcinalam heh glowe bo jednak stwierdzilam ze podetne.Ale jak nie masz wg czasu i stac cie na strzyzenie u fryca to czemu nie.Ja stwierdzam ze dla mnie za duza suma bo przy psie sama wszytsko robie Frown wiec za kapanie co moge w domu zrobic i strzyzenie tylko Frown 40 e za duzo!

9czarna
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 15:03
SHIH-TZU maniak

To prawda ze zakup maszynki szybko sie zwr??ci,ja place za obciecie jednego 30z?? mam znizke za to mam trzy psiaki i jestem sta??a klientk─? normalnie placi??abym 40z??. Tylko czasu troszke mniej ale nie dlugo sie to zmieniWink

sally
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 16:01
Awatar

SHIH-TZU maniak

No to 80 e maszynka znajdzie sie wydaje mi sie Bo tyle za cale zoo obciecie czyli wychodzi .No bagatela wow Smile No wiec jak sie zmieni to poszukaj maszynki i za te cene co placisz babie kupisz psiakom kurtki na zime !!!Heh 30 zl kurde to 10 e jak by u nas hehe za te cene nawet palca nie rusza haha Grin jak bym miala tyle placic to pewno bym ja dawala Smile ale inna waluta inne liczniki .

9czarna
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 16:07
SHIH-TZU maniak

Dla mnie to tez nie duzy koszt,dlatego wole opcje obcinania u fryckaWinkale moze tak dla wlasnej satysfakcji kupie maszynke i spr??buje a co tam zawsze mozna sie czego?? nauczycSmile

Nao
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 18:40
U??ytkownik

Post├│w: 97
Data rejestracji: 14.04.13

Ja musz─? chodzi─? z Mimi co miesi─?c do fryzjera i wydaj─? ok 45 z??. Niestety jest zbyt ruchliwa ??ebym j─? sama obci─???a Wink

sally
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 09:43
Awatar

SHIH-TZU maniak

No jesli czarna dla ciebie to nie wydatek to pewnie moze i wygodniej dla ciebie dla mnie spojrzenie bylo w cene i dlatego z tego wynikla maszynka.Szkoda mi kasy na bezsens placic Smile Ale jak ktos zabiegany kosz nie klopot to i wygodniej odebrac zrobione juz.Moja tez jest ruchliwa ale to kwestia przystosowania psa.Moja sie nauczyla ze ma sie nie ruszac.Jedynie ten lep ciagle w jedna strone kreci Frown i nie da sie obciac jej brodziny za dobrze i spr czy rowno!Tylko to...

9czarna
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 11:41
SHIH-TZU maniak

Sally nauczy sie,to normalne ze psina sie kreci.Jak Axelowi podcinalam glowe i brode to tez troche marudzi??Wink

sally
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 05-06-2013 18:16
Awatar

SHIH-TZU maniak

a pewnie ze sie nauczy heh to jej nie pierwsze podcinanie ale glowe 1szy raz wiec heh wczesniej tylko u pani fryzjer i tak nigdy nie miala z tym stycznosci tylko brzuch podcinalam jej i nogi Smile moja nie marudzi az szok stala jak na puchar dupe sadzala grzeczna tylko glowa Pfft

sajnow
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 06-06-2013 16:22
Awatar

Weteran

Post├│w: 855
Data rejestracji: 01.09.11

Jasne, ??e taniej kupi─? maszynk─? i nauczy─? si─? samemu obcina─?...Tylko opr??cz wprawy trzeba jeszcze mie─? do tego miejsce w domu - jak kto?? ma ma??e mieszkanie to raczej jest to trudne... ;-(
Galeria Samusia: http://www.shih-tzu.pl/photogallery.php?album_id=155
www.suwaczki.com/tickers/gyxw8iikyjv1sa8i.png

Przeskocz do forum:
Reklamy