Menu Główne
Nowa galeria
Witamy
Historia rasy
SKLEPIK
Galeria zdjęć
Ogłoszenia
FORUM
Kontakt
Szukaj
Porady
Kupujemy Shih Tzu
Wybór psa
Zanim nabędziemy psa
Pierwsza podróż
Pierwsza wizyta w domu
Pierwsza noc
Spacer i zabawa
Inne zwierzęta
Nauka czystości
Żywienie
Troska o zdrowie
Pielęgnacja
Kąpiel
Oczy i uszy
Sierść i pazury
Nadesłane artykuły
Jak nie dać się oszukać hodowcy i przygotować na pierwsze wspólne dni.
Pielęgnacja.
Wszystko o rasie.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,924
Najnowszy użytkownik: Ania Korcz
Ostatnio dodane zdjęcia

Morisek :*

Zamyślona Majka

Majka na kanapie

Kapryśna Majka
Zobacz temat
SHIH TZU :: SHIH-TZU forum :: Pielęgnacja
 Drukuj temat
Fryzurki Shih-Tzu
9czarna
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 24-04-2013 13:22
SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 18.12.12

My równiez używamy i trzymaja kuca świetnieWink
shih tzu są the bestWink

Primrose
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 02:50
Awatar

Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 02.06.13

Oskar i jego warkocz Grin
Primrose dodał/a następującą grafikę:

[150.33Kb]

sally
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 13:51
Awatar

SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 30.11.12

ja ostatnio zalaczylam YT i sama wlasnie lepetyne mojej obcielam Smile hehe patrzylam jak pani to robila moze nie tak samoe bo ja nie mialam grzebienia takiego co ona ale heh buzka wyszla ok.Pod uszami ciezej bo leb na jedna strone wkolo kreci!Wiele macie na YT poszukajcie jak sie strzyze psinke jak co gdzie mowia.Lepetynki na calym ciele tez.Grooming shih tzu wpiszcie i wam wywali Smile
Ik bin daise Pfft mam pania sally i pana rocco Smile
www.suwaczki.com/tickers/ug37jw4zlihoiu4n.png

www.suwaczki.com/tickers/860ikqi19sg82pct.png

galery daise: http://shih-tzu.pl/userphotogallery.php?album_id=484

9czarna
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 16:06
SHIH-TZU maniak

Sally ja ostatnio tez dostalam natchnienia i tak jak Ty wlaczylam YT i obejrzalam kilka filmików jak obciac psa a dokładniej jak przyciac czupryne i pocwiczylam na Axelku wyszło calkiem niezle jak na pierwszy razWink u niego zdecydowalam sie na meska fryzurke czyli taka bez kitki a co niech bedzie jakas róznica miedzy moimi dwiema dziewczynsami z kitkami a facetem bezSmile
shih tzu są the bestWink

Kamila1603
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 16:24
Awatar

SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 11.03.12

a znaleśliście coś ciekawego może link ???

[img]www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydhbntl6br.png[/img]

GALERIA TOŚKISmilePfft

http://shih-tzu.p...bum_id=103

AgataCh
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 17:35
Awatar

Weteran

Data rejestracji: 13.04.13

Jak pooglądałam sobie na YT filmiki jak strzygą psy,to aż mnie brzuch boli z nerwów że moją Tosię niedługo to czeka,nie wygląda to przyjaźnie
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

www.suwaczki.com/tickers/jnlp83f6366nyt8h.png

Kamila1603
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 19:42
Awatar

SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 11.03.12

Kochana pierwszy taki moment Smilepotem piesek się oswaja a moja to nawet lubi Smiletak jak suszenie czy czesanie Smilena pewno pies się boi na początku ale potem jest już ok

[img]www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydhbntl6br.png[/img]

GALERIA TOŚKISmilePfft

http://shih-tzu.p...bum_id=103

AgataCh
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 21:51
Awatar

Weteran

Data rejestracji: 13.04.13

tylko bardziej przerażona jestem ja niż ona,Tosia jeszcze nie wie co ją czeka,a ja się boję jak fryzjerka sobie z nią poradzi jak to żywe srebro
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

www.suwaczki.com/tickers/jnlp83f6366nyt8h.png

Nao
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 22:38
Użytkownik

Data rejestracji: 14.04.13

Oto fryzurka Mimci Smile od początku ją czeszę w kucyka na którego już mam nerwy ;p
Nao dodał/a następującą grafikę:

[131.86Kb]

sally
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 08:24
Awatar

SHIH-TZU maniak

ale super!!!!!!!i ta spina hihi ja moja do zabek ucze Pfft bo jadla za mlodu teraz lepiej Smile jak se pod krzeslem lezy hehehehe cienPfft ,czarna sluchaj ja wlasnie tez sie balam kilka razy potem rownalam zajelo mi to 3 dni hheheh siedzac samo wychodzilo cos zle i bach nozyce .No moja byla raz u fryca ale nastepny raz stala grzecznie na stoliku w gardenie ciastka jak zreszta kazda przygoda z ciastkami zaczynalam tak i tym razem strzyzenie nasze bylo pierwsze i zaliczam do udanych ciastka za wzor bo stala pieknie!Naprawde mozna sie nauczyc co i jak robia.I jesli ktos ma checi i czas ...Ja poszlam do fryca na wzor nic wiecej.Mowie nie bede za psa bulic co 3 mc 40 e !Brr gdzie moje frycka 20 e bierze.Brr....Kupil mi maszyne wahl Rocco i jazda.Juz po jednym zwrocila sie 50 e maszyna.A psiniucha miala lekko.Jesli ktos lubi bo to tez trzeba lubic.Polecam wlasnorecznie i se krecisz co chcesz i jak.Wiadomo kazdy nie fryzjer i zaczyna od debila czasem ale raz 2 3 pies debil a potem czlowiek wie niby co jak.Aga nie boj sie psinki maja tam dobrze to tylko wyglada strasznie...

9czarna
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 14:26
SHIH-TZU maniak

Ja na obciecie calego psa zawsze chodze do frycka,dziewczynom robie kucyka tak ze do oczu im nic nie wchodzi a Axel ma wersje bez kucyka czupryna juz mu podrosła a ze nie chcialam jechac obcinac jeszcze calego to wziełam sprawy w swoje rece i podcielam głowke i brode. Jak na pierwsze ciecie to nie najgorzej mi to wyszło. Kusi mnie zeby kupic maszynke z nakladkami i zaczac sama obcinac Tylko ze mam dosc malo czasu na cokolwiek ciagle jestem w pracy...
shih tzu są the bestWink

sally
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 16:11
Awatar

SHIH-TZU maniak

No jak masz tak 3 psy WOW podziwiam sie z fryzjerem hehe .Ja bym sie zmobilizowala i kupila.Maszynka po jednym strzyzeniu sie zwroci.Policz se ile te 3 szoguny musza cie kosztowac a tak ile w kieszeni raz jednego raz druga.Nie wszystkie zoo naraz.Ja jak patrzylam spieszac sie przed burza Grin hehe opendzlowalam mloda 2 h jakos cos w ten desen.Moze nawet1,5 .Potem tylko podcinalam heh glowe bo jednak stwierdzilam ze podetne.Ale jak nie masz wg czasu i stac cie na strzyzenie u fryca to czemu nie.Ja stwierdzam ze dla mnie za duza suma bo przy psie sama wszytsko robie Frown wiec za kapanie co moge w domu zrobic i strzyzenie tylko Frown 40 e za duzo!

9czarna
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 17:03
SHIH-TZU maniak

To prawda ze zakup maszynki szybko sie zwróci,ja place za obciecie jednego 30zł mam znizke za to mam trzy psiaki i jestem stała klientką normalnie placiłabym 40zł. Tylko czasu troszke mniej ale nie dlugo sie to zmieniWink
shih tzu są the bestWink

sally
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 18:01
Awatar

SHIH-TZU maniak

No to 80 e maszynka znajdzie sie wydaje mi sie Bo tyle za cale zoo obciecie czyli wychodzi .No bagatela wow Smile No wiec jak sie zmieni to poszukaj maszynki i za te cene co placisz babie kupisz psiakom kurtki na zime !!!Heh 30 zl kurde to 10 e jak by u nas hehe za te cene nawet palca nie rusza haha Grin jak bym miala tyle placic to pewno bym ja dawala Smile ale inna waluta inne liczniki .

9czarna
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 18:07
SHIH-TZU maniak

Dla mnie to tez nie duzy koszt,dlatego wole opcje obcinania u fryckaWinkale moze tak dla wlasnej satysfakcji kupie maszynke i spróbuje a co tam zawsze mozna sie czegoś nauczycSmile
shih tzu są the bestWink

Nao
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2013 20:40
Użytkownik

Data rejestracji: 14.04.13

Ja muszę chodzić z Mimi co miesiąc do fryzjera i wydaję ok 45 zł. Niestety jest zbyt ruchliwa żebym ją sama obcięła Wink

sally
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 11:43
Awatar

SHIH-TZU maniak

No jesli czarna dla ciebie to nie wydatek to pewnie moze i wygodniej dla ciebie dla mnie spojrzenie bylo w cene i dlatego z tego wynikla maszynka.Szkoda mi kasy na bezsens placic Smile Ale jak ktos zabiegany kosz nie klopot to i wygodniej odebrac zrobione juz.Moja tez jest ruchliwa ale to kwestia przystosowania psa.Moja sie nauczyla ze ma sie nie ruszac.Jedynie ten lep ciagle w jedna strone kreci Frown i nie da sie obciac jej brodziny za dobrze i spr czy rowno!Tylko to...

9czarna
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 13:41
SHIH-TZU maniak

Sally nauczy sie,to normalne ze psina sie kreci.Jak Axelowi podcinalam glowe i brode to tez troche marudziłWink
shih tzu są the bestWink

sally
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 05-06-2013 20:16
Awatar

SHIH-TZU maniak

a pewnie ze sie nauczy heh to jej nie pierwsze podcinanie ale glowe 1szy raz wiec heh wczesniej tylko u pani fryzjer i tak nigdy nie miala z tym stycznosci tylko brzuch podcinalam jej i nogi Smile moja nie marudzi az szok stala jak na puchar dupe sadzala grzeczna tylko glowa Pfft

sajnow
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 06-06-2013 18:22
Awatar

Weteran

Data rejestracji: 01.09.11

Jasne, że taniej kupić maszynkę i nauczyć się samemu obcinać...Tylko oprócz wprawy trzeba jeszcze mieć do tego miejsce w domu - jak ktoś ma małe mieszkanie to raczej jest to trudne... ;-(
Galeria Samusia: http://www.shih-tzu.pl/photogallery.php?album_id=155
www.suwaczki.com/tickers/gyxw8iikyjv1sa8i.png

Przeskocz do forum:
Reklamy