Menu Główne
Nowa galeria
Witamy
Historia rasy
Galeria zdjęć
Ogłoszenia
FORUM
Kontakt
Szukaj
Porady
Kupujemy Shih Tzu
Wybór psa
Zanim nabędziemy psa
Pierwsza podróż
Pierwsza wizyta w domu
Pierwsza noc
Spacer i zabawa
Inne zwierzęta
Nauka czystości
Żywienie
Troska o zdrowie
Pielęgnacja
Kąpiel
Oczy i uszy
Sierść i pazury
Nadesłane artykuły
Jak nie dać się oszukać hodowcy i przygotować na pierwsze wspólne dni.
Pielęgnacja.
Wszystko o rasie.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,344
Najnowszy użytkownik: bogumilarog
Ostatnio dodane zdjęcia

GoGo

śnieżna kuleczka

Alisia :)

miluś
Zobacz temat
SHIH TZU :: SHIH-TZU forum :: Konkursy
 Drukuj temat
Miss i Mister shih-tzu
byly_uzytkownik8
Dodany dnia 22-11-2011 23:10
SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 03.09.11

OkeySmile

FifiNatki
Dodany dnia 22-11-2011 23:33
SHIH-TZU maniak

Data rejestracji: 26.08.11

Idę spać, dobranoc!

Sajani
Dodany dnia 23-11-2011 17:05
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 12.09.11

Natalcio nastepnym razem aby uniknac zamieszania i obaw przed wycofaniem musisz dobrze ulozyc regulamin oraz zamiescic w nim iformacje takie jak to ze konkurs jest II etpowy, na czym ten konkurs bedzie polegal, itd. Kazdy uzytkownik biorac udzial w konkursie musi miec swiadomosc na co sie pisze w dalszych etapach Wink

Kochani trzymam kciukasy i wszystkim psiaczkom zycze powodzonka!!!!

FifiNatki
Dodany dnia 23-11-2011 17:21
SHIH-TZU maniak

No tak mogłam go bardziej zaplanować aha uprzedzam że jeżeli nie dostanę adresu jeden dzień (sobota godz15:00) to nagroda i miejsce przechodzi na osobę która ma 2 miejsceSmile

byly_uzytkownik7
Dodany dnia 23-11-2011 18:35
Weteran

Data rejestracji: 07.11.10

Natalko moim zdaniem powinnaś dać troche więcej czasu, bo ktoś moze nie mieć czasu aby wejść na forum i podać adres Frown

nelamoni
Dodany dnia 23-11-2011 19:28
Awatar

Weteran

Data rejestracji: 11.09.11

Ojaciee!!! Na początku tego tematu napisłam, że się zgłoszę z Nelcią do konkursu i co? Tyle mam szkoły, ze nie miałam czasu wejść na forum, dziś wchodzę i patrze a to już prawie po konkursie!!! SadSadSad
Galeria Nelusi:
http://shih-tzu.p...bum_id=157

kubusosse
Dodany dnia 23-11-2011 20:12
Awatar

Administrator

Data rejestracji: 24.02.11

Hehe Smile nelamoni to chociaż zagłosuj na najpiękniejszą parkę (można jeszcze głosować) Smile
www.suwaczki.com/tickers/961lj48a0hyvz57m.png

FifiNatki
Dodany dnia 23-11-2011 21:49
SHIH-TZU maniak

Moim zdaniem jak bd czas do soboty do 15:00 to bd ok bo bd to weekend więc zostanie tak jak napisałamSmile A piszę właśnie dlatego dzisiaj żeby potem nie było"napisałaś za późno i nie wiedziałam/em, więc to nie moja wina" po to informuję wcześniej jak ktoś zapomni to jego strataSmile

FifiNatki
Dodany dnia 23-11-2011 21:55
SHIH-TZU maniak

A ja myślę inaczejSmile Sorry ale ja potem nie bd miała czasu nawysyłanie ponieważ mam dużo lekcji a babcia w szpitalu więc zostanie tak jak napisałamSmile

byly_uzytkownik7
Dodany dnia 23-11-2011 21:58
Weteran

Ja zgadzam się z Anią, poza tym to, że jest weekend to nie znaczy, że każdy ma czas od rana wchodzić na forum, w ogóle ten konkurs jest jakoś źle zorganizowany, wszystko powinno być jasne od początku a nie w trakcie konkursu. Nie powinnaś dawać tak krótkiego czasu do podania danych do wysyłki.

FifiNatki
Dodany dnia 23-11-2011 22:03
SHIH-TZU maniak

Piszę o tym dziś więc nie jest trak krótkoSmile Ja nie zmuszam brania udziału, a że jestem tylką 13latką to nie potrafię zorganizować tak konkursu świetnie jak eggforeverSmile Ale i tak jednak zdecydowałam się na konkurs i na nagrody więc ...

byly_uzytkownik7
Dodany dnia 23-11-2011 22:09
Weteran

Natalka ale to co,że dzisiaj czy wczoraj podałaś te informacje, ale zrozum nie każdy ma tyle czasu wolnego ile masz Ty i nie wchodzą tak często na forum. Jeżeli ktoś nie da rady do soboty podać adresu no to trudno ale to ta osoba wygrała i nagroda się należy własnie jemu/jej. Jeżeli nie będziesz miała czasu później wysłać paczki to po prostu dogadasz sie dokładnie ze zwycięzcą i najwyżej wyślesz paczkę w innym terminie, kiedyś czas w końcu znajdziesz, podejmując się takich rzeczy musisz mieć świadomość takich sytuacji...

FifiNatki
Dodany dnia 23-11-2011 22:12
SHIH-TZU maniak

Ja mam świadomość, ale nie rozumiem skąd wasze negatywne odp na każdą moją odp jak zakończenie to nie jak teraz piszę do kiedy macie czas na wysłanie adresu to też coś nie pasuje, to co w końcu bd pasowało?

byly_uzytkownik7
Dodany dnia 23-11-2011 22:17
Weteran

Natalka po pierwsze trzymamy sie regulaminy, jeżeli jest od początku podane, że konkurs się kończy 25 to tak zostaje, co do adresu chodzi o to, o czym napisałam wyżej, zrozum niektórzy nie mają czasu wchodzić na forum przez 2 tyg jak nie lepiej i moim zdaniem jest nie fair żeby od razu zmieniać zwycięzcę, bo do tego dnia ktoś nie podał adresu...

NosekLca
Dodany dnia 24-11-2011 00:55
Awatar

Początkujący użytkownik

Data rejestracji: 06.06.11

czytam sobie to wszytko i... może ja się wypowiem.
Natalko po mimo młodego wieku fajnie, że znalazłaś czas, chęci i jeszcze do tego fundujesz nagrody, super! Smile
Jednak wszystko chcesz zrobić za szybko, nie mówiąc już o tym, że co chwilę zmieniają się zasady. Ogłosiłaś konkurs i zaraz chciałaś zakończy przyjmowanie dalszych uczestników zabawy. Następnie chciałaś skrócić termin głosowania. Po drodze wyszła jeszcze jakaś "mała zadyma" z głosowaniem. I nie wiem co tam jeszcze było, ale to co już wymieniłem to sporo Smile.
Natalko spokojnie niech wszystko toczy się swoim biegiem i daj czas forumowiczom na wejście na forum zobaczenie, że jest jakiś konkurs, że mogą głosować itp. Jeśli chodzi o Twój termin podania adresu to myślę, że jest to delikatnie mówiąc zły pomysł. Ktoś wygrał to wygrał. Jest coś takiego jak prywatna wiadomość w której możesz poinformować, że gratulujesz, winszujesz itp. wygranej i czekasz na adres do przesłania nagrody. Zobacz, Ty napisałaś, że nie będziesz miała czasu, bo masz naukę i babcia chora i pewnie jeszcze z pieskiem na spacery chodzisz, nazbiera się tego, po mimo Twojego młodego wieku. "MY dorośli" też mamy obowiązki, jakąś pracę, żony, mężów, dzieci i... pieski plus innych domowników Smile Ja osobiście od poniedziałku do piątku dużo siedzę przed komputerem, co jest związane z moją pracą, ale w weekendy już niekoniecznie. Jeśli gdzieś nie jedziemy z żoną i Bunią to na pewno nie zasiadam do komputera jeśli nie muszę, a już na pewno w sobotę do godziny 16 rzadko bywam w necie. Weekendy są dla nas Smile
Ale się rozpisałem Smile Jeszcze raz napiszę super, że zorganizowałaś ten konkurs i jest to nasz pierwszy konkurs z Bunią na tym forum. Pozdrawiamy i czekamy na ogłoszenie wyników Smile
Za pieniądze możesz kupić psa, ale nie machanie jego ogona.

FifiNatki
Dodany dnia 24-11-2011 07:45
SHIH-TZU maniak

Ok no to czekam na adres do poniedziałku do godz 15:30 i nie później bo w poniedziałek kończę w miarę lekcje i zajdę przy okazji jak bd na korepetycje szłaSmile

Sajani
Dodany dnia 24-11-2011 08:40
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 12.09.11

Natalko bardzo fajnie ze zrogranizowalas konkursik i nagrody i zapewne dziewczyny sa wdzieczne Wink Jednak musisz wszystko umieszczac w regulaminie aby kazdy byl swiadomy tego na co sie pisze, w ciagu ilu dni wyslalana zostanie nagroda, ile czasu trwa glosowanie , jak ono wyglada, ile czasu jest na dostarczenie nagrod, itd. Jesli nie umiescisz takiej informacji ty musisz sie dostosowac , nie mozesz zmieniac reguł w trakcie konkursu. Ale spokojnie to pierwszy konkurs Wink

byly_uzytkownik7
Dodany dnia 24-11-2011 12:23
Weteran

Moim zdaniem i tak źle robisz, dając czas nawet do poniedziałku... Zrozum, że ludzie też mają inne obowiązki a nie siedzenie ciągle na forum. Rób jak uważasz, bo widzę nie da się wytłumaczyć, tylko nie dziw się jeśli później ktoś będzie miał jakieś pretensje, bo wcześniej nic nie mówiłaś o terminie podania adresu a teraz nagle on sie pojawił...

netka
Dodany dnia 24-11-2011 20:07
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 07.03.11

Tak siedze i przeglądam te fotki i tak mysle,jaki kurcze konkurs?jaki konkurs? jak one są wszystkie takie sameGrin mniej lub bardziej podobne do rasowych,obciete,z dlugim włoskiem,ale jeden podobny do drugiego.Nie wiem nawet jakie kryteria mają byc brake pod uwage wzrost,waga,dlugość włosa czy spojrzenie.Grin

FifiNatki
Dodany dnia 24-11-2011 20:08
SHIH-TZU maniak

po prostu wyglądSmile zagłosuj na któregoś i jużSmile

Przeskocz do forum: